TOP

Nadzieja dla Ciebie

Jest nadzieja dla współczesnych rodzin…

Badania przeprowadzone w Polsce nad najważniejszymi aspektami życia wykazały, że na pierwszym miejscu (70%) Polacy wymieniają rodzinę i przyjaciół oraz szczęśliwe relacje. Taki wybór nie dziwi, gdy przyjrzymy się skali rozwodów (blisko połowa małżeństw w miastach, ok. 25% na wsiach). Już dzisiaj zamów ZA DARMO audiobook lub eBook, który może pomóc Twojej rodzinie. Wejdź na www.szczesliwa-rodzina.pl ! #rodzina #małżeństwo #nadzieja #mąż #żona #relacje #miłość

Opublikowany przez Życie ma sens Piątek, 23 sierpnia 2019

 

Książka napisana została przez znanych i cenionych w świecie edukatorów i doradców rodzinnych. Elaine i Willi Oliver oprócz licznych tytułów naukowych i specjalizacji w zakresie socjologii rodziny, doradztwa pastoralnego i psychologicznego, a nawet teologii, są przede wszystkim małżeństwem z trzydziestoletnim stażem.

Ich niespotykanym darem jest umiejętność nawiązywania kontaktów z ludźmi i wychodzenia naprzeciw ich potrzebom psychologicznym i duchowym, co praktykują, podróżując po całym świecie podczas licznych szkoleń i spotkań terapeutycznych.

Willie i Elaine Oliver – małżeństwo w ponad 30 letnim stażem i autorzy książki “Nadzieja dla współczesnych rodzin”.

Książkę można otrzymać ZA DARMO w formie ebook’a lub audiobooka, rejestrując się na stronie:

www.szczesliwa-rodzina.pl

Kategorie: RelacjeRodzina