TOP

Wiadomości

 • Ku pamięci i przestrodze
  Każdego stycznia przypada rocznica uchwalenia w 1573 roku aktu konfederacji warszawskiej. Dokument ten widnieje na Liście Pamięci Świata UNESCO w uznaniu dla jego wkładu w rozwój idei tolerancji i wolności religijnej. Czy nadal jest dla nas ważny?
 • Oto panna pocznie i porodzi syna
  Jeśli możliwe było narodzenie z dziewicy, to możliwe też jest zmartwychwstanie.
 • Czy umiarkowane picie jest dobre dla zdrowia?
  Czy mamy umieścić alkohol obok owoców i warzyw jako czynnik przyczyniający się do poprawy zdrowia i długowieczności, jak wynikałoby z ostatnich badań? Czy nauka naprawdę tego dowiodła?
 • “Bóg?” – seria spotkań online
  Seria 12 spotkań w trakcie których David Asscherick podejmuje niezwykle ważny problem, jakim jest odtworzenie biblijnego obrazu charakteru Bożego. Jedną z największych diabelskich intryg, jest przypisanie Bogu swoich demonicznych cech, co sprawia, że wielu ludzi zamiast kochać i podziwiać Stwórcę, boi się Go i podświadomie odrzuca. Spotkania będzie można śledzić na kilku kanałach telewizyjnych w serwisie YouTube. Szczegóły znajdują się na stronie: www.kimjestbog.pl Program „BÓG? CZY ON ISTNIEJE?”  adresowany jest do osób poszukujących wartości duchowych, pragnących poznać Boga, znaleźć w Nim ukojenie, a także otrzymać odpowiedzi na trudne życiowe pytania. To także znakomity materiał dla osób, które nie identyfikują się z […]
 • Wystawa Biblii w Krakowie
  Plenerowa wystawa, jakiej jeszcze nie było Najpopularniejsza książka świata i jeden z najważniejszych tekstów kulturowych ludzkości jest tematem wyjątkowej wystawy plenerowej. Bezpłatną ekspozycję „Biblia. Bestseller wszechczasów” można zwiedzać u stóp Wawelu w Krakowie do 31 stycznia 2022 roku. Patronat medialny nad wydarzeniem objął serwis www.zyciemasens.pl
 • Śmierć – przejście w inny wymiar?
  Wszyscy ludzie muszą się zmierzyć z rzeczywistością śmierci. Nikt nie jest w stanie przed nią uciec. Bez względu na nasze pochodzenie, zamożność czy status społeczny śmierć nie omija nikogo.

Kategorie wiadomości: