Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Program „Życie ma sens” w Zamościu!

28 lipca 2018 godz. 19:00
do 5 sierpnia 2018 godz. 20:00

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w programie „ŻYCIE MA SENS”, który odbędzie się w Zamościu w dniach od 28 lipca do 5 sierpnia 2018 w namiocie ustawionym przy ul. Piłsudskiego obok ronda Hetmana Zamoyskiego.

Program z powodzeniem był realizowany na terenie całej Polski, a w tym roku zagościł do Zamościa. Uczestnictwo we wszystkich programach jest bezpłatne.

Program „ŻYCIE MA SENS” to cykl spotkań omawiających zagadnienia zdrowia fizycznego, psychicznego i duchowego, a zachowanie właściwych proporcji pomiędzy nimi daje gwarancję osiągnięcia szczęścia i satysfakcji życiowej.

Nasi prelegenci to osoby wykwalifikowane i doświadczone. Podczas swoich programów dotykają elementarnych zasad szczęśliwego życia, pomagają znaleźć odpowiedzi na wiele istotnych pytań. Jak zadbać o swoje zdrowie? Co jest najważniejszą potrzebą każdego człowieka? Jak nadać swojemu życiu sens? Dlaczego tak bardzo potrzebujemy siebie nawzajem? Gdzie można znaleźć źródło wewnętrznego pokoju?

 

Cykl obejmuje następujące panele:

 

KONCERT CHARYTATYWNY

Koncert charytatywny poświęcony twórczości Anny German odbędzie się dnia 28.07.2018r. o godzinie 19:00. W ramach koncertu przewidziana jest publiczna zbiórka pieniężna do puszek z przeznaczeniem na rzecz pomocy wychowankom Domu Dziecka w Zamościu. Datki zasilą fundusz przeznaczony na organizację turnusów rehabilitacyjnych, leczenie, zakupu leków, odzieży, obuwia, żywności i pokrycia kosztów związanych z działalnością placówki.

Organizatorem Koncertu jest Kościół Adwentystów Dnia Siódmego w Zamościu oraz Chrześcijańska Służba Charytatywna.

 

WYSTAWA ZDROWIA

To szereg stanowisk konsultacyjnych z możliwością wykonania badań dostarczających uczestnikom podstawowych informacji na temat ich zdrowia i czynników mających na nie wpływ.

 

WYKŁADY O ZDROWIU

To cykl wykładów omawiających wybrane zasady zdrowia szczególnie w ujęciu zdrowia psychicznego i profilaktyki. Prelekcje prowadzone są przez psychologa i lekarza.

 

KURACJA «RZUCAM PALENIE»

Znana i ceniona, a przede wszystkim skuteczna terapia antynikotynowa, dzięki której miliony ludzi na całym świecie uwolniło się od nałogu palenia tytoniu. Spotkania będą realizowane w ciągu 5 dni a każde z nich porusza inny wątek uzależnienia. Chcąc osiągnąć najlepszy skutek w walce z nałogiem, wskazana jest obecność na całym cyklu.

Kuracja zostanie przeprowadzona w Restauracji Luneta w dniach 30.VIII – 3.VIII początek spotkań o 17.00.

 

ŻYCIE MA SENS

Seria rozważań na temat elementarnych zasad szczęśliwego życia o tym jak nadać swojemu życiu sens? Co jest największą potrzebą każdego człowieka? Gdzie można znaleźć źródło wewnętrznego pokoju? A także o przebaczeniu, stawieniu czoła cierpieniu i śmierci oraz o prawdziwej nadziei.

 

 

POBIERZ PLAKAT

Szczegóły

Początek:
28 lipca 2018 godz. 19:00
Koniec:
5 sierpnia 2018 godz. 20:00
Witryna internetowa:
www.zyciemasens.pl

Miejsce wydarzenia

rondo Hetmana Jana Zamoyskiego, Zamość, Polska