Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

V Bieg poMOCY w Zatoniu!

16 lipca 2017 godz. 11:00
do 14:00

Wolontariusze filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) w Szczecinie po raz piąty organizują Bieg poMOCY. Charytatywna impreza odbędzie się 16 lipca w Centrum Rekreacyjno-Wypoczynkowym „Polubie” w Zatoniu.

 

Podczas biegu zbierane są środki na pomoc niepełnosprawnym dzieciom. Uczestnicy czterech poprzednich edycji wydarzenia pomogli m.in. Agatce i Alanowi. W tym roku moc pomocy zostanie przekazana na leczenie i rehabilitację Kuby Wartalskiego z Drawska Pomorskiego.

 

Jakub przyszedł na świat 24 lata temu z ciężką postacią porażenia mózgowego i padaczką lekoodporną, ponadto nie widzi i nie mówi. Jest całkowicie uzależniony od swojej dzielnej mamy. Mieszkają sami, potrzebują środków na niezbędną rehabilitację, masaże, gimnastykę, dojazdy do lekarzy specjalistów Aby im pomóc, wystarczy przyjechać nad pięknie położone jezioro Lubie (woj. zachodniopomorskie) i wziąć udział w charytatywnym biegu.

 

Event odbędzie się w niedzielę, 16 lipca. Start o godzinie 11. Trasa biegu liczy 7,77 km i wiedzie przez malownicze tereny wokół Centrum Rekreacyjno- Wypoczynkowego „Polubie” w Zatoniu. Organizator zapewnia krótszy dystans dla tych, którzy nie czują się na siłach przebiec całej trasy.
Rejestracja do biegu: TUTAJ

 

Do zobaczenia nad jeziorem!

Szczegóły

Data:
16 lipca 2017
Godzina:
11:00</br>do 14:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/1407969279275701/

Miejsce wydarzenia

Centrum Rekreacyjno-Wypoczynkowe „Polubie”, Zatonie, Złocieniec, Polska