Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Koncert Peter’a Neville w Krakowie

17 maja 2019 godz. 18:00
do 19:30

Występował w Białym Domu czy nowojorskim Carnegie Hall. Śpiewał solo i z laureatami Grammy. Neville Peter, niewidomy wirtuoz jazzowy i gospelowy, w ramach swojego pierwszego polskiego tournée odwiedzi Kraków. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął senator RP Jerzy Fedorowicz oraz telewizja TVP Kraków.

 

Neville Peter, który w wieku 6 miesięcy całkowicie utracił wzrok, zaśpiewa i zagra w ramach charytatywnego koncertu 17 maja o godz. 18 w Kościele Adwentystów Dnia Siódmego w Krakowie. To jego pierwszy występ w Polsce.

Artysta występował w Białym Domu czy nowojorskim Carnegie Hall. Zdobył wiele cenionych nagród i śpiewał z laureatką Grammy. Napisał ok. 100 pieśni gospel. Koncertował na czterech kontynentach.

 

Prócz Jerzego Fedorowicza – senatora RP oraz aktora i reżysera – Koncert honorowym patronatem objął Polski Związek Niewidomych Okręg Małopolski. Każdy słuchacz będzie miał możliwość wsparcia tej organizacji, ponieważ podczas wydarzenia odbędzie się kolekta przeprowadzona przez organizację pożytku publicznego Blisko Serca (ChSCh). Patronem koncertu został również Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących w Krakowie.

Neville Peter – koncert charytatywny. Gdzie, kiedy, wejściówki

Zachęcamy do zarezerwowania swojego miejsca na stronie wydarzenia na Facebook’u.

Rezerwacja ważna jest do godz. 17:45. Po tej godzinie wpuszczone zostaną pozostałe osoby. Decyduje kolejności przybycia.

Wstęp na koncert jest bezpłatny. Zachęcamy do przyniesienia dobrowolnego daru na Polski Związek Niewidomych Okręg Małopolski.

 

Koncert odbędzie się 17 maja 2019 o godz. 18:00

Kościół Adwentystów Dnia Siódmego

ul. Lubelska 25

 

Sprawdź, jak dojechać:

Details

Date:
17 maja 2019
Time:
18:00</br>do 19:30
Event Category:
Website:
www.adwentysci.krakow.pl

Venue

Lubelska 25, Kraków, Polska